Hankkeen kehitystyö päättyi joulukuussa 2021. Huomioithan, että osa yhteystiedoista on poistunut käytöstä.

Piritta Ekroth.png

Piritta Ekroth

Projektipäällikkö

Alppilan lukio, Brandö gymnasium, Etu-Töölön lukio, 

Gymnasiet Lärkan, Helsingin aikuislukio, Helsingin kielilukio, 

Helsingin kuvataidelukio, Helsingin luonnontiedelukio,

Helsingin medialukio, Kallion lukio, Mäkelänrinteen lukio, 

Ressun lukio, Sibelius-lukio, Tölö gymnasium, Vuosaaren lukio

Heidi Hannikainen

Projektiassistentti

Viestintä, verkkosivut, some, podcastit, markkinointimateriaalit

Koordinaattorit

Jaana Björklund-Vuojala.jpg

Jaana Björklund-Vuojala

jaana.bjorklund-vuojala@espoo.fi

Espoon yhteislyseon lukio

Espoonlahden lukio

Etelä-Tapiolan lukio

Haukilahden lukio

Kaitaan lukio

Kuninkaantien lukio

Mattlidens gymnasium

Leppävaaran lukio

Otaniemen lukio

Tapiolan lukio

Viherlaakson lukio

Antti Siltanen

Antti Siltanen

 

antti.siltanen@vantaa.fi

Lumon lukio

Martinlaakso

Sotunki

Tikkurila

Vaskivuori

Mari Laakso-Suutari.jpg

Mari Laakso-Suutari

mari.laakso-suutari@nuoriyrittajyys.fi

 

Nuori Yrittäjyys ry.

Kalle Nieminen.jpg

Kalle Nieminen

 

kalle.nieminen@lahti.fi

Kannaksen lukio

Lahden lyseon lukio

Nastopolin lukio

Tiirismaan lukio

Mira Kankkunen.jpg

Mira Kankkunen

 

mira.kankkunen@edu.lappeenranta.fi

Kimpisen lukio

Lappeenrannan Lyseon lukio

Sari Jokimies.jpg

Sari Jokimies

 

sari.jokimies@lab.fi

LAB-ammattikorkeakoulu

Tunne Tyo_2.0_logot_2020.jpg