Yhteystiedot

Piritta Ekroth.png

Piritta Ekroth

Projektipäällikkö

piritta.ekroth@hel.fi

p. 040 756 8422,  09 310 20461

Töysänkatu 2 D, 00510 Helsinki

PL 51300, 00099 Helsingin kaupunki

Alppilan lukio, Brandö gymnasium, Etu-Töölön lukio, 

Gymnasiet Lärkan, Helsingin aikuislukio, Helsingin kielilukio, 

Helsingin kuvataidelukio, Helsingin luonnontiedelukio,

Helsingin medialukio, Kallion lukio, Mäkelänrinteen lukio, 

Ressun lukio, Sibelius-lukio, Tölö gymnasium, Vuosaaren lukio

H.jpg

Heidi Hannikainen

Projektiassistentti

heidi.hannikainen@hel.fi

p. 040 6745 417

Verkkosivut, some,

hankkeen hallinnolliset tehtävät

Koordinaattorit

Jaana%20B_edited.jpg

Jaana Björklund-Vuojala

jaana.bjorklund-vuojala@espoo.fi

Espoon yhteislyseon lukio

Espoonlahden lukio

Etelä-Tapiolan lukio

Haukilahden lukio

Kaitaan lukio

Kuninkaantien lukio

Mattlidens gymnasium

Leppävaaran lukio

Otaniemen lukio

Tapiolan lukio

Viherlaakson lukio

Antti_173008_aloitus-40_verkkosivuille k

Antti Siltanen

 

antti.siltanen@vantaa.fi

Lumon lukio

Martinlaakso

Sotunki

Tikkurila

Vaskivuori

Mari_NY_edited.jpg

Mari Laakso-Suutari

mari.laakso-suutari@nuoriyrittajyys.fi

 

Nuori Yrittäjyys ry.

Koordinaattorit-Lahti.jpg

Kalle Nieminen

 

kalle.nieminen@lahti.fi

Kannaksen lukio

Lahden lyseon lukio

Nastopolin lukio

Tiirismaan lukio

Tunne_tyo_2_edited.jpg

Mira Kankkunen

 

mira.kankkunen@edu.lappeenranta.fi

Kimpisen lukio

Lappeenrannan Lyseon lukio

SariJokimies_iso_edited_edited.jpg

Sari Jokimies

 

sari.jokimies@lab.fi

LAB-ammattikorkeakoulu

© 2020-2021 Tunne Työ 2.0.

 Verkkosivut: Heidi Hannikainen

 Päivitetty viimeksi 23.11.2020

Seuraa #tunnetyö

  • Instagram Social Icon

VANHOJEN SIVUJEN MATERIAALIT © 2018 

Tunne Työ -suunnittele ura (2017-2019)

Sivut: Susan Tuulosniemi. Päivitetty 20.12.2018